Produkty

Kvalita, bezpečnost a hospodárnost v jednom
Masterflex – Váš partner pro vysoce technicky vyspělé hadicové systémy

Šest dobrých důvodů, proč byste se měli stát zákazníkem firmy Masterflex.

 1. Kompetence
  V čem chcete podpořit? Potřebujete individuální řešení hadic nebo standardní výrobky ze skladu? Vysoce moderní hadicové systémy z polyuretanu nebo jiných plastů, tkaninové a fóliové hadice. Spojovací systémy, inovační ochrana proti opotřebení: sotva najdete něco, co by se výrobky Masterflex nedalo podpořit. Od prvního rozhovoru na místě, přes analýzu, základní výzkum, až po výrobu jednotlivých produktů Vám nabízíme kompletní balíček služeb. Přímo na místě provádíme technické poradenství a prodej, vyvíjíme speciální receptury pro optimalizaci materiálů a vyrábíme na výrobních zařízeních, které jsme si sami koncipovali.
   
 2. Spolehlivost
  Jste nároční? To je dobře! Na naše výrobky se totiž musíte a můžete stoprocentně spolehnout. Výrobky naší výroby jsou stejně uznávané jak v citlivých oblastech, tak v těch nejtvrdších podmínkách. Odolné proti vysokým teplotám, flexibilní, odolné vůči chemikáliím, málo hořlavé: materiály a výrobky vydrží i ta nejextrémnější každodenní zatížení při nepřetržitém použití. Dlouhá životnost, bezpečnost a hospodárnost výrobků Masterflex jsou argumenty, které již řadu let platí u našich zákazníků.
   
 3. Flexibilita
  Jedno, jak neobvyklé se zdají být úkoly, naše inženýry pro Vás vždy něco napadne. Jsou Vaše požadavky vázány termíny? Okamžitě prověříme, co je možné. Potřebujete neobvyklou kombinaci materiálů? Vytvoření zásob a dodávku v daném termínu? Proč ne, když Vás to dovede k cíli! Při plnění speciálních přání jsme flexibilní, a to už z principu, a protože máme rádi novinky. Díky rychlé reakci a dodacím lhůtám jsme již mnoha zákazníkům dokázali rychle a nebyrokraticky pomoci. V našem podnikání totiž jde především o dobré vztahy.
   
 4. Blízkost k zákazníkům
  "Blízko k trhu a přímo u zákazníka." Takto nás definují jako poskytovatele potrubních a hadicových systémů z optimálních materiálů. Naše výrobky vyrábíme buďto individuálně dle Vašich požadavků, nebo vyvíjíme nová řešení, která pokrývají potřebu trhu. Proto jsme zastoupeni na celém světě a sledujeme trhy příslušných branží. Vývoj úspěšných výrobků a jejich rychlé uvádění na trh je podpořen moderním řízením výrobků, neustálým dialogem se zákazníky a prací interdisciplinárních týmů.
   
 5. Inovace
  Optimalizované plasty nahrazují konvenční materiály, jako je ocel, PVC a guma. "Inovační ochrana proti opotřebení" je mnohokrát pevnější než odpovídající ocelové komponenty. Vysoce technicky vyspělé hadice z elektricky vodivého, málo hořlavého materiálu odolného proti oděru a mikrobům, s vhodnými spojovacími systémy: výrobky vyvinuté firmou Masterflex a částečně unikátní. Našimi nápady určujeme standardy – důvod a motivace pro kvalitní výrobky.
   
 6. Kvalita
  Není hned vidět, lze ji však postřehnout co do spolehlivosti a úspornosti: Prvotřídní a neměnná kvalita vysoce hodnotných výrobků a řešení. Kvalita. Je součástí výrobků a veškerých služeb firmy Masterflex – od poradenství až po konečný výrobek. To, že stále důsledně myslíme na kvalitu, je dokumentováno i v certifikátech podle EN ISO 9001, což našim zákazníkům zaručuje stálou kvalitu výrobků.

 

Kontakt
MASTERFLEX Česko s.r.o.
Průmyslová 917
348 15 Planá

Tel.: +420 374 629 469
Fax: +420 374 631 031
E-mail: odbyt@masterflex-cesko.cz
Web: www.masterflex.cz
          www.masterflexgroup.com